چراغ جلو پژو پارس چپ کروز

وضعیت: موجود
برند: کروز
قیمت:  
2,300,000ريال
چراغ جلو پژو پارس چپ کروز

چراغ جلو پژو پارس چپ کروز

چراغ جلو پژو پارس چپ محصول اصلی شرکت ایران خودرو میباشد که توسط فروشگاه اینترنتی اول یدک به صورت انلاین به فروش میرسد.
چراغ های جلوی استاندارد، بدون توجه به جهت حرکت اتومبیل، به طور مستقیم به سمت جلو می تابند. هنگامی که سر پیچ می رسیم، چراغ های جلوی خودرو، اطراف جاده را بیش تر روشن می کنند تا خود جاده! چراغ های جلوی تطبیقی با فرمان و سرعت خودرو هماهنگ هستند و به طور خودکار، روشنایی را روی جاده متمرکز می کنند. هنگامی که خودرو به سمت راست می پیچد، زاویه چراغ های خودرو به سمت راست متمایل می شود. همین مکانیزم برای زمانی که خودرو به سمت چپ می پیچد هم تکرار می شود. در حالت استاندارد، تابش چراغ های جلوی خودرو به طور مستقیم در سر پیچ ها می تواند مشکل ساز شود، ولی با استفاده از سیستم تطبیقی، روشنایی خودرو روی جاده متمرکز می شود و تصادفات ناشی از این مشکل به شدت کاهش می یابد.
 

ضمانت چراغ جلو پژو پارس چپ کروز

 
چراغ جلو پژو پارس چپ دارای ضمانت فروشگاه اینترنتی اول یدک میباشد تا به این واسطه مشتریان محترم بتوانند خریدی اسان و بدون واسطه را تجربه نمایند.
 

انواع چراغ خودرو ؟


۱    چراغ جلو
۲    نور پایین
۳    نور بالا
۴    مه‌شکن
۵    چراغ کنار
۶    چراغ گردان
۷    چراغ راهنما

 

کاربرد چراغ جلو پژو پارس


سیستم روشنایی جلوی خودرو که به صورت نور بالا و نور پایین قابل استفاده می‌باشد. سیستم روشنایی جلوی خودرو امکان دارد همراه با مه‌شکن و چراغ بغل باشد.

لوازم یدکی پژو پارس ؟

در فروشگاه اول یدک می توانید کلیه محصولات و لوازم یدکی پرشیا راببینید قیمت ها را مقایسه کنید و خرید خود را براحتی انجام دهید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×