چراغ جلو ریو چپ

مدل: (RIO)
وضعیت: موجود
برند: Saipa Yadak
قیمت:  
2,300,000ريال
چراغ جلو ریو چپ

چراغ جلو ریو چپ

چراغ جلو ریو چپ محصول اصلی شرکت سایپا با برند گت میباشد که در سبد کالای فروشگاه اینترنتی اول یدک قرار دارد و مشتریان گرامی میتوانند چراغ جلو ریو را به صورت آنلاین از فروشگاه خریدداری نمایند.

قیمت چراغ جلو ریو چپ

 بهترین قیمت بالاترین کیفیت انواع چراغ جلو ریو چپ پراغ عقب ریو  سپر ریو و دیگر محصولات و قطعات بدنه خودروهای ایرانی و خارجی در اول یدک 

 

چراغ جلو
سیستم روشنایی جلوی خودرو که به صورت نور بالا و نور پایین قابل استفاده می‌باشد. سیستم روشنایی جلوی خودرو امکان دارد همراه با مه‌شکن و چراغ بغل باشد.

نور پایین
دراین حالت با استفاده از پخش نور بر روی سطح مسیر دید کافی برای راننده ایجاد می‌شود بدون این که باعث خیره گی راننده مقابل شود.

نور بالا
این حالت برای مواقعی طراحی شده‌است که خودروی دیگری در جاده وجود ندارد. در نور بالا مقدار روشنایی کنترل شده نمی‌باشد. در قوانین بین‌المللی استفاده از نور بالا با مشخصات استاندارد آمریکای شمالی مجاز است.

مه‌شکن
چراغ مه‌شکن باریکه‌ای از نور به سطح مسیر می‌تاباند که در کل به سمت پایین تنظیم می‌گردد. این چراغ‌ها معمولاً به رنگ سفید یا زرد تولید می‌شوند و برای استفاده در سرعت‌های پایین طراحی گردیده‌اند. دلیل اصلی طراحی این گونه چراغ‌ها جبران دید کم راننده در شرایط آب و هوایی بارانی یا برفی یا هوای مه آلود می‌باشد. "

 

قیمت چراغ جلو ریو چپ چراغ ریو راست چراغ عقب ریو 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×