چراغ جلو ریو راست

مدل: (RIO)
وضعیت: موجود
برند: Saipa Yadak
قیمت:  
2,300,000ريال
چراغ جلو ریو راست

چراغ جلو ریو راست

چراغ جلو ریو راست محصول شرکت سایپا با برند گت در سبد فروشگاه اینترنتی اول یدک قرار دارد و مشتریان محترم میتوانند به صورت آنلاین از فروشگاه خرید نمایند.

 

قیمت چراغ جلو ریو راست؟

قیمت محصولات ریو از جمله چراغ جلو ریو راست سپر ریو چراغ عقب ریو و همچنین قطعات بدنه و لوازم یدکی دیگر خودروهای ایرانی و خارجی را در فروشگاه اول یدک مشاهده بفرمایید.

 

چراغ جلو
سیستم روشنایی جلوی خودرو که به صورت نور بالا و نور پایین قابل استفاده می‌باشد. سیستم روشنایی جلوی خودرو امکان دارد همراه با مه‌شکن و چراغ بغل باشد.

نور پایین
دراین حالت با استفاده از پخش نور بر روی سطح مسیر دید کافی برای راننده ایجاد می‌شود بدون این که باعث خیره گی راننده مقابل شود.

نور بالا
این حالت برای مواقعی طراحی شده‌است که خودروی دیگری در جاده وجود ندارد. در نور بالا مقدار روشنایی کنترل شده نمی‌باشد. در قوانین بین‌المللی استفاده از نور بالا با مشخصات استاندارد آمریکای شمالی مجاز است.

مه‌شکن
چراغ مه‌شکن باریکه‌ای از نور به سطح مسیر می‌تاباند که در کل به سمت پایین تنظیم می‌گردد. این چراغ‌ها معمولاً به رنگ سفید یا زرد تولید می‌شوند و برای استفاده در سرعت‌های پایین طراحی گردیده‌اند. دلیل اصلی طراحی این گونه چراغ‌ها جبران دید کم راننده در شرایط آب و هوایی بارانی یا برفی یا هوای مه آلود می‌باشد. "

 

چراغ جلو ریو راست قیمت چراغ جلو ریو راست چراغ ریو چپ چراغ عقب ریو 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×