سپر عقب پژو پرشیا سفید

وضعیت: موجود
برند: مهرکام
قیمت:  
3,150,000ريال
سپر عقب پژو پرشیا سفید

سپر عقب پژو پرشیا سفید

 
سپر عقب پژو پرشیا سفید محصولی از شرکت ایران خودرو مناسب برای خودرو های پژو پرشیا با کیفیت بالا و ضمانت رنگ قطعه و خود قطعه توسط فروشگاه اینترنتی اول یدک
سپر عقب پژو پرشیا را میتوانید از فروشگاه اول یدک خریداری نمایید.

 

سپر عقب پژو پرشیا سفید در فروشگاه اول یدک

بری دیدن دیگر محصولات و قیمت سپر عقب پرشیا کلیک نمایید.

 

لوازم یدکی پرشیا در فروشگاه اول یدک ؟

فروشگاه اول یدک با سالها تجربه و دانش در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو  پیشرو بازار لوازم یدکی  خودرو می باشد و   فروشگاهی با قطعات و تجهیزات کامل تمامی خودروهای موجود در بازار از مزایای اول یدک می باشد. اول یدک در تهران و شهرستان ها آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

 

لوازم یدکی پرشیا

انواع لوازم یدکی پرشیا موجود در اول یدک :

آیینه پژو پارس - گلگیر پژو پارس - چراغ پرشیا - درب - سپر جلو و سپر عقب پرشیا - قطعات موتوری پرشیا- قطعات جلوبندی پرشیا و .......

 

درباره پژو پارس بیشتر بدانید؟

 

پارس دوگانه سوز

به نقل از ایران جیب:افزایش قیمت سوخت و آلودگی هوا خودروسازان را به سمت تولید مدل های دوگانه سوز سوق می دهد و پارس دوگانه سوز هم زاییده همین شرایط است. موتور XU7 روی این مدل نیز نصب می شود اما برای دوگانه سوز شدن آن ایران خودرو سیستم سوخت رسانی این انجین را اصلاح کرده است تا بتواند با گاز CNG هم کار کند. هر چند موتور پایه گازسوز بدون شک بازده بیشتری دارد ولی این موتور تغییر یافته نیز در حالت گازسوز و در دور موتور 3500 حدود 126 نیوتن متر گشتاور را تقدیم راننده می کند. قدرتش هم در دور 6000 به 83 اسب بخار می رسد که برای خودروی با وزن 1165 کیلوگرم زیاد مناسب نیست.

درباره پژو پارس بیشتر بدانید؟

این قدرت و گشتاور پایین بیشتر برای حرکت در مسیرهای کم و یا بدون شیب بزرگراه مناسب است. البته از نظر تنفسی این موتور در مرتبه ای پایین تر از موتور TU5 و XU7 16 سوپاپ قرار می گیرد زیرا برای تنفس مجهز به 8 سوپاپ است و این یعنی راندمانش پایین تر از آن هاست. مصرف سوخت آن نیز در عمل بیش از 10 لیتر است که البته کارخانه سازنده به عدد 9.5 برای حالت بنزین اکتفا کرده است. البته اگر سوخت بنزینتان تمام شد می توانید 75 لیتر گاز را نیز برای رسیدن به مقصد مصرف کنید که در حدود چند صد کیلومتر شعاع حرکتی دارد. اما در صورت خرید پارس دوگانه باید از حدود 80 لیتر فضای صندوق عقب چشم پوشی کنید زیرا مخزن گاز و ادواتش در صندوق عقب جا خوش کرده اند. نقطه ضعف بزرگ آن ترمزهای عقب کاسه ای است. هر چند ABS+EBD نیز در خودرو وجود دارد اما به دلیل گازسوز بودن خودرو وزن قسمت عقب بیشتر است که وجود ترمز دیسکی می تواند موجب هندلینگ بهتر خودرو شود. ایربگ برای راننده و سرنشین در نظر گرفته شده است و آینه ای جانبی نیز دارای راهنما و برقی هستند. دماسنج نیز برای آن در نظر گرفته شده است! البته می توانید با پرداخت بیشتر خودرو را بصورت کارخانه‌ای آپشنال کنید ولی در این صورت قیمت نهایی ممکن است شما را به فکر خرید خودرویی کارکرده با استاندارد بالاتر و کیفیت بهتر از برندی دیگر بیندازد.

 

 

 

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×