سپر عقب ساینا خاکستری

مدل: (Rear Shine Gray)
وضعیت: موجود
برند: سام صنعت
قیمت:  
3,100,000ريال
سپر عقب ساینا خاکستری
عرضه و فروش لوازم یدکی سایپا یدک شامل قطعات بدنه و موتور به صورت شرکتی و با ارایه ضمانت در این فروشگاه ارایه می گردد. محصول مورد عرضه سپر عقب خاکستری ساینا و اصل شرکتی می باشد.
ويژگي هايي هچون ارگونومي مناسب، دسترسي آسان به تجهيزات داخلي، طراحی مطلوب نمای بيروني و همچنين سيستم تعليقی كه از استاندارد های روز دنيا پيروی مي نمايد را می توان در خودروساینا ديد و متعاقب آن جلب رضایت مشتریان منوط بر دسترسی راحت و با اطمینان به لوازم یدکی این خودرو می باشد.
سپر خودرو نقش مهمی در حفاظت از خودرو را بر عهده دارد و انتخاب و خرید سپر مناسب می‌تواند به میزان قابل توجهی فشار‌های وارد شده در هنگام تصادف را دفع کند و از آسیب‌های احتمالی به بدنه جلوگیری کند.
سپر خودرو را در دسته قطعه های ایمنی و تزیینی جای داده اند. در واقع سپر خودرو قادر است میزان فشار حاصل از ضربه و همچنین برخورد خودرو با یک شی خارجی را کم نماید. به عبارت دیگر سپر خودرو یک واسطه میان عامل ضربه وارد شده و بدنه خودرو است.
جهت تامین لوازم بدنه حصول اطمینان از مرغوبیت کالا و اصالت کالا بسیار حایز اهمیت می باشد. سپر عقب خاکستری ساینا از قطعات بدنه خودروی ساینا با ساختار و طراحی مهندسی به روز دارای تاییدیه های ایمنی خودرو  را دارا باشد. سپر عقب ساینا خاکستری محصول شرکت سایپا و دارای ضمانت اصالت کالا بوده و به همراه گارانتی به مشتریان ارایه می گردد.
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×