سپر جلو ساینا سفید

مدل: (Front Sina White)
وضعیت: موجود
برند: Saipa Yadak
قیمت:  
5,500,000ريال
سپر جلو ساینا سفید
عرضه و فروش لوازم یدکی سایپا یدک شامل قطعات بدنه و موتور به صورت شرکتی و با ارایه ضمانت در این فروشگاه ارایه می گردد. محصول مورد عرضه سپر جلو سفید ساینا و اصل شرکتی می باشد.
ويژگي هايي هچون ارگونومي مناسب، دسترسي آسان به تجهيزات داخلي، طراحی مطلوب نمای بيروني و همچنين سيستم تعليقی كه از استاندارد های روز دنيا پيروی مي نمايد را می توان در خودروساینا ديد و متعاقب آن جلب رضایت مشتریان منوط بر دسترسی راحت و با اطمینان به لوازم یدکی این خودرو می باشد.
سپر خودرو نقش مهمی در حفاظت از خودرو را بر عهده دارد و انتخاب و خرید سپر مناسب می‌تواند به میزان قابل توجهی فشار‌های وارد شده در هنگام تصادف را دفع کند و از آسیب‌های احتمالی به بدنه جلوگیری کند.
سپر خودرو را در دسته قطعه های ایمنی و تزئینی جای داده اند. در واقع سپر خودرو قادر است میزان فشار حاصل از ضربه و همچنین برخورد خودرو با یک شی خارجی را کم نماید . به عبارت دیگر سپر خودرو یک واسطه میان عامل ضربه وارد شده و بدنه خودرو است.
جهت تامین لوازم بدنه حصول اطمینان از مرغوبیت کالا و اصالت کالا بسیار حایز اهمیت می باشد. سپر جلو سفید ساینا از قطعات بدنه خودروی ساینا با ساختار و طراحی مهندسی به روز دارای تاییدیه های ایمنی خودرو  را دارا باشد. سپر جلو ساینا سفید محصول شرکت سایپا و دارای ضمانت اصالت کالا بوده و به همراه گارانتی به مشتریان ارایه می گردد.
 
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×