سپر جلو ساینا سفید

مدل: (Front Sina White)
وضعیت: موجود
برند: Saipa Yadak
قیمت:  
2,900,000ريال
سپر جلو ساینا سفید

سپر جلو ساینا سفید

سپر جلو ساینا سفید : عرضه و فروش لوازم یدکی سایپا یدک شامل قطعات بدنه و موتور به صورت شرکتی و با ارایه ضمانت در این فروشگاه ارایه می گردد. محصول مورد عرضه سپر جلو سفید ساینا و اصل شرکتی می باشد.
 
ويژگي هايي هچون ارگونومي مناسب، دسترسي آسان به تجهيزات داخلي، طراحی مطلوب نمای بيروني و همچنين سيستم تعليقی كه از استاندارد های روز دنيا پيروی مي نمايد را می توان در خودروساینا ديد و متعاقب آن جلب رضایت مشتریان منوط بر دسترسی راحت و با اطمینان به لوازم یدکی این خودرو می باشد.
سپر خودرو نقش مهمی در حفاظت از خودرو را بر عهده دارد و انتخاب و خرید سپر مناسب می‌تواند به میزان قابل توجهی فشار‌های وارد شده در هنگام تصادف را دفع کند و از آسیب‌های احتمالی به بدنه جلوگیری کند.
 

سپر جلو ساینا سفید

سپر خودرو را در دسته قطعه های ایمنی و تزئینی جای داده اند. در واقع سپر خودرو قادر است میزان فشار حاصل از ضربه و همچنین برخورد خودرو با یک شی خارجی را کم نماید . به عبارت دیگر سپر خودرو یک واسطه میان عامل ضربه وارد شده و بدنه خودرو است.
 

سپر جلو ساینا

جهت تامین لوازم بدنه حصول اطمینان از مرغوبیت کالا و اصالت کالا بسیار حایز اهمیت می باشد. سپر جلو سفید ساینا از قطعات بدنه خودروی ساینا با ساختار و طراحی مهندسی به روز دارای تاییدیه های ایمنی خودرو  را دارا باشد. سپر جلو ساینا سفید محصول شرکت سایپا و دارای ضمانت اصالت کالا بوده و به همراه گارانتی به مشتریان ارایه می گردد.
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×