پشتیبانی 8صبح تا 8 شب 09126191703_09356717706

با زیاد شدن ماشین تو خیابان ها عبور و مرور افزایش پیدا کرده و تقاضا برای لوازم یدکی خودرو ها بالا میرود.

با توجه به سطح ناهموار بیشتر خیابان ها میتوان گفت پرمصرف ترین قطعات یدکی خودرو، لوازم جلوبندی آن است.

ادامه مطلب...

تصاویر هرالدیک (نشان ، نشان ، نشان) نه تنها برای نمایندگان خانواده های اصیل ، مشاغل ، تیم های ورزشی و سازمان ها ذاتی است. چنین نمادهایی همچنین از اولین سالهای صنعت خودرو با تولید خودرو همراه هستند.

ادامه مطلب...

Ferrari Purosangue جدید اولین SUV این برند است و رقیب Lamborghini Urus و Aston Martin DBX خواهد بود

نمونه اولیه SUV Ferrari Purosangue 2022 - نمای 3/4 جلو 18

ادامه مطلب...

اگر می خواهید مکانیک شوید ، به راحتی می توان گفت که وقت زیادی را برای تعمیر انواع وسایل نقلیه صرف خواهید کرد. با پیشرفته تر شدن فناوری خودرو ، روشهای تعمیراتی که مکانیک باید با آنها آشنا شود پیچیدگی و پیچیدگی آنها افزایش می یابد ، خصوصاً هنگام کار روی مدلهای جدید. با این وجود برخی از وسایل نقلیه وجود دارد که علی رغم پیشرفت هایی که در صنعت خودرو وجود دارد ، ترمیم آنها نسبتاً ساده است. اگر حرفه مکانیک را دنبال می کنید ، در اینجا چگونگی تشخیص آسان ترمیم وسیله نقلیه و اینکه برای تسهیل کار شما کمی آسان تر است ، می توانید به کدام وسایل اعتماد کنید.

ادامه مطلب...

برای اولین بروزرسانی بزرگ Bolt EV ، Chevy طراحی بیرونی و داخلی را انجام داد و مدل دوم را به مجموعه اضافه کرد. شورولت بولت EUV 2022 قرار بود یک گزینه SUV مانند بولت EV استاندارد باشد ، با مشخصات قائم تر و فضای صندلی عقب بیشتر. EUV همچنین اولین مدل غیر کادیلاک است که سیستم کمک راننده Super Cruise جنرال موتورز را دریافت می کند.

ادامه مطلب...

رقابت ها عمیق است و رقابت بین Chevy Camero و Ford Mustang نیز از این قاعده مستثنی نیست. از دهه 1960 ، این دو اتومبیل برای بدست آوردن تاج بهترین اتومبیل اسپرت تمام آمریکایی جنگیده اند. اکنون حتی از آن زمان شدیدتر است زیرا هر دو خودرو از هر زمان دیگری بهتر هستند.

ادامه مطلب...
امیر حسن شمسایی
ادامه مطلب...

اتومبیل شهری یک سدان چهار در است که به محفظه راننده اش معروف است که باز است. محفظه مسافر بسته است. سازنده Town Town لینکلن است ، اگرچه تولید آنها در سال 2011 متوقف شد.

 

ادامه مطلب...

قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جزئیات ثبت نام و دریافت تسهیلات خرید کامیون نو برای نوسازی ناوگان جاده ای را تشریح کرد.

اسماعیل کاظم زاده
ادامه مطلب...
برگشت به بالا
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×