به نقل از ارتباطات زامیاد، با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، تحریم های بین المللی و مشکلات اقتصادی تولید انواع خودروهاي تجاري

سبک این شرکت در سه ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۴ درصد افزایش یافته است.

ادامه مطلب...

آموزش تعویض تسمه تایم خودرو

در صورتی که احساس میکنید موتور ماشین خوب کار نمیکند یا هنگام استارت زدن روشن نمی شود اینها همه علائم مشکل در تسمه تایم میباشند و همچنین اگر احساس می‌کنید یعنی زمان تعویض تسمه تایم رسیده است.

ادامه مطلب...

در این مطلب قصد داریم فیلم آموزشی تعویض تسمه تایم خودرو ال 90 یا تندر 90 را برای کاربران محترم اول یدک قرار دهیم.علاقمندان میتوانند با مشاهده این فیلم تسمه تایم خودروی خود را تعویض کنند 

ادامه مطلب...

توقف تولید خودروی ۴۰۵ با موتور XU۷ را گامی در جهت توسعه محصولات این شرکت به سطح استاندارد یورو۵ دانست و گفت: زیرساخت‌های فنی و مهندسی در ایران خودرو خراسان زمینه را برای تولید خودروهای جدید فراهم کرده است.

ادامه مطلب...

به گزارش کارشناسان اول یدک تا ۲۵ خردادماه 99 تعداد ۹۸ هزار و ۳۰۰ دستگاه انواع خودروی سواری و وانت به تولید رسیده که نسبت به مدت زمان سال گذشته افزایش ۲۰ درصدی را به ثبت رسانده ایم.

ادامه مطلب...

به گزارش کارشناسان اول یدک با پیش فروش خودروسازان، بازار خودرو به رکود رفت و خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد .کارشناس صنعت اظهار کردند  به واسطه پیش فروش ها، هیجان بازار فروکش کرده است.

 

ادامه مطلب...

پیش فروش محصولات ایران خودرو در 18 خرداد 99 ساعت 8 صبح آغاز شد که در این طرح فروش 12مدل از خودرو از مدل های تولید شده ایران خودرو برای مصرف کنندگان قابل خرید میباشند.

ادامه مطلب...
ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×