پشتیبانی 8صبح تا 8 شب 09126191703_09356717706

تنظیم تراشه موتور به شما امکان می دهد دینامیک خودرو خود را به نفع قدرت و کارایی بیشتر بهبود بخشید. این سرویس ارزان است و بیش از یک ساعت طول نمی کشد. تنظیم تراشه بازسازی تنظیمات کارخانه واحد کنترل موتور (ECU) است.

 
ادامه مطلب...

بهترین نوع چراغ خودرو کدام است ،برای ایکه بداید از کدام نوع چراغ برای خودروی خود استفاده کنید این مقاله را تا پایان بخوانید تا اطلاعات کافی در این زمینه به دست بیاورید...

ادامه مطلب...

انواع چراغ خودرو و کاربرد آنها را در این مقاله بر ای شما همراهان عزیز آورده ایم با ما باشید تا مدل و نحوه کارکرد هرکدام از چراغها را با هم مرور کنیم..

ادامه مطلب...

با ورود و خروج بسیاری از وسایل نقلیه به پارکینگ ها ، ما با مراقبت هایی که برای پارک صحیح لازم است بسیار آشنا هستیم. فراتر از ناامیدکننده ، پارک کردن در شرایط خاص می تواند خطرناک باشد.

ادامه مطلب...

در حقیقت ، کار اصلی باتری این است که ماشین خود را روشن کند ، اما در حالی که رانندگی می کنید دینام در واقع همان چیزی است که سیستم های الکتریکی و رایانه های ماشین شما را تأمین می کند.

ادامه مطلب...

موتورهای شبه توربین چگونه کار می کنند؟

ادامه مطلب...

موتورهای دیزل چگونه کار می کنند

ادامه مطلب...

قبل از اینکه به تعمیر و نگهداری مناسب ترمز دست پیدا کنیم ، درک قسمتهای مختلفی که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد مهم است. بیشتر رانندگان فقط با بخشی که هنگام ترمز با آن ارتباط برقرار می کنند آشنا هستند: پدال.

ادامه مطلب...

همانطور که از نامش پیداست ، یک گیربکس اتوماتیک همه این کارها را انجام می دهد ، بدون اینکه راننده به صورت دستی دنده تعویض کند. در حالی که یک گیربکس اتوماتیک می تواند به رانندگی شما کمک کند تا رانندگی موثرتری داشته باشد و خطر آسیب ناشی از تعویض دنده نامناسب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد

ادامه مطلب...

مبدلهای کاتالیستی تقریباً در هر خودروی بنزینی در ایالات متحده نصب می شوند. آنها برای کمک به کاهش آلایندگی نصب شده اند ، اما آیا همچنین باعث کاهش قدرت وسیله نقلیه یا مسافت پیموده شده آن می شوند؟ خوب ، ما موضوع را عمیقاً تحقیق کرده ایم و پاسخی برای شما داریم.
 

ادامه مطلب...
برگشت به بالا
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×